Uroczyste zakończenie roku studentów Grupy Fotograficznej BUTW w Pałacu Mieroszewskich.

W dniu 8 czerwca 2017r. w Pałacu Mieroszewskich miało miejsce uroczyste zakończenie roku studentów Grupy Fotograficznej BUTW.

Uczestnicy zajęć wraz z prowadzącym Adamem Sygaczem wręczyli podziękowania na ręcę p. Dyrektor Muzeum - Wioletty Mikuły za życzliwość i wsparcie w organizacji zajęć fotografii. Po części oficjalnej goście wysłuchali prelekcji przygotowanej przez kuratora wystawy "Magia Starej Fotografii" panią Joannę Kobryń, która wprowadziła uczestników w klimat i nastrój magii starej fotografii.

Po prelekcji goście zostali oprowadzeni po wystawie "Magia starej fotografii" oraz mieli możliwość zrobienia grupowego zdjęcia w zabytkowym atelier.  Wydrukowane na miejscu zdjęcie zostało wręczone każdemu uczestnikowi zajęć  fotografii wraz z certyfikatem uczestnictwa.

Wystawę  można jeszcze zobaczyć do 18 czerwca 2017 r., na którą serdecznie zapraszamy!