Ironiczne, zabawne, zaskakujące, pełne nieoczekiwanego humoru, stanowią jednocześnie zaproszenie do zabawy oraz do refleksji nad szaloną rzeczywistością, w której absurd goni absurd. Wieloznaczne, pełne oryginalnych skojarzeń w perfekcyjny sposób łączą formę graficzną i przekaz wyrażony słowami.

Prace Małgorzaty Lazarek  to niezwykły, zapadający w pamięć komentarz do otaczającego nas świata. Źle czy dobrze okaże się później oraz Humor zeszytów Małgosi to dwie nowe wystawy prac Autorki, które będzie można podziwiać w Pałacu Mieroszewskich od najbliższego piątku.
Zapraszamy Państwa na podwójny wernisaż, który odbędzie się 11. marca 2022 r. o godz.17.00 w pałacowych wnętrzach. Wśród gości, którzy zechcą wziąć udział w wydarzeniu Artystka rozlosuje muzealne kalendarze ze swoim autografem.