Muzeum Zagłębia w Będzinie oraz Fundacja im. Anny Pasek zapraszają na wystawę czasową "23°26′N vs 66°33'N. Podróże pełne kontrastów" - fotografie Wiktorii Dyszy, którą Honorowym Patronatem objął Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski.
Wystawę można zwiedzać w pałacowych wnętrzach już od najbliższej soboty, tj. 24 lutego do 24 marca 2024. To kolejna już propozycja wystawowa Fundacji im. Anny Pasek, która łączy pasję do podróży ze sztuką fotografii. Zachwyt nad pięknem i różnorodnością otaczającego świata z umiejętnością uchwycenia chwili w obiektywie aparatu fotograficznego.
Wiktoria Dyszy jest Absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych o specjalności hydrologia, meteorologia i klimatologia. Rozdarta pomiędzy światem geografii a światem muzyki, weekendami uczęszczała na zajęcia z produkcji muzyki we Wrocławiu. Uwielbia góry i chmury. Liczy każdy centymetr śniegu w nadziei, że będzie mogła jeździć po nim na desce. Lata dronem, dzięki czemu może podziwiać świat z góry i tworzyć filmy z własną muzyką, a nawet badać lodowce górskie.
 
Zapraszamy do zwiedzania.
 

Design Joanna Kobryń © Muzeum Zagłębia w Będzinie

MAPA STRONY