To już naprawdę ostatni moment na zapoznanie się z wystawą czasową „Wspomnienie o założycielu będzińskiego studia fotograficznego Bronisławie Arciszewskim w 60. Rocznicę Jego śmierci”, która eksponowana jest w jednej z sal będzińskiego zamku od października 2023 roku.

Wystawa planszowa przypomina dzieje studia fotograficznego i jego założyciela Bronisława, który wraz z żoną - Urszulą świadczyli usługi mieszkańcom Zagłębia. Na ekspozycji zostało zaprezentowane wiele fotografii dotyczących: architektury miejskiej, ślubów, zawodów itp. wykonanych przez Arciszewskich. Wystawę można oglądać do 16 lipca 2024 roku. Przypominamy, że osoby, które znają kolekcję broni eksponowaną w zamku mogą skorzystać ze specjalnego biletu tylko na wystawę czasową o Bronisławie Arciszewskim. Najbliższy weekend to już ostatnia szansa na zrobienie sobie zdjęcia z założycielami będzińskiego studia fotograficznego. Zapraszamy serdecznie :)